Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tapasztalat a tesztoszteron,...

Tapasztalat a tesztoszteron, szteroidokrol? Nagyon jol meg vagyok edzve naturalba es erdekelne egy ket kura.

Figyelt kérdés

Ami leginkabb erdekelne, hogy kinel milyen rosszullet, mellekhatas jelentkezett? Termeszetesen a pozitiv hatasokra is kivancsi vagyok.

Illetve ha valaki tud valami osszefuggest a hasznalata es a panikbetegseg, szorongas kozott hozni azt megkoszonnem.

Sajnos neha csak ugy ramtor a panik... az orvosok azt mindjak a stressz es izgalmi allapot miatt... Es van is benne valami. A koffein pl. Volt hogy mar eloidezte.



2014. dec. 3. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
A dolog azért veszélyes, mert a kívülről bevitt tesztoszteron estében a szervezet úgy érzékeli, hogy sok a hormon és ezért csökkenti saját hormonterelését: csökken a herék mérete és a a saját tesztoszteron termelődés, kevesebb spermium képződik. Szélsőséges esetben terméketlenség lép fel.
2014. dec. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ezt HCG vel lehet kompenzalni ugy tudom. Sot kell is. De mondjuk rosszullet nem lephet fel?
2014. dec. 3. 11:54
 3/8 anonim ***** válasza:
13%

Hogyne, lehet 'kompenzalni'.


Nyugodtan szurjad csak magadat, hogy 'szep' tested legyen, legalabb biztosan elsorvadnak a hereid es nem szaporodsz soha. Mindenkinek sokkal jobb lesz, hidd el, te vegre megfelelhetsz a torz testidealodnak, a vilag meg megszabadul a genallomanyodtol.

2014. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Fölösleges ez a Bunny koppintás. Próbálj meg egy kicsit eredetibb lenni, ha már mindenképp a személyeskedésben éled ki magad.
2014. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Van meg valaki aki ennyire elmes es temahoz megfelelo valasszal kepes kecsegtetni??

Mert akkor az elje ki magat most aztan gyozkodje legbelul magat arrol h nem gaz a csoffadt teste es ezzel is megfelel onmaganak.

Egyebkent mielott meg erre jonne a valasz h szart sem er a koksz, megjegyeznem, hogy naturalba akarok meg edzeni eveket es mar most is jobban teljesitek mint mas kokszal. Csak ha szeretne az ember egy kis pluszt azt mashogy nem erheti el egy ido utan. Van aki esszel es van aki esz nelkul teszi.

Egyebkent az iromanyodbol is latszik hogy nem felelsz meg magadnak es irigy vagy mert igyekszel de naturalba nem igazan jon ossze kitartas hianya miatt a dolog... ha egyaltalan edzel es nem csak vaganykodsz egyet mert nrm sikerult a mai nap meg kielned magad sehol...

2014. dec. 3. 15:42
 6/8 A kérdező kommentje:
Szoval tovabbra is varom a tapasztalatokat! :)
2014. dec. 3. 15:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki tényleg ért hozzá, vagyis elolvasott néhány száz vagy ezer oldalt a koxolásról, az minimális kockázattal csinálhatja. Ha te nem vagy ilyen, ne tedd!
2014. dec. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a celom hogy ugy csinalhassam par ev mulva amikor elerem a maximumomat naturalban. Nem az edzettem 3 honapot johet a kox testepito vagyok
2014. dec. 3. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!