Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik a tünetei az Ureaplasmának...

Mik a tünetei az Ureaplasmának? Mennyi idő múlva észlelhető a tünet az együttlét után?

Figyelt kérdés

2016. máj. 20. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre enis kiváncsi vagyok
2016. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Üdv!

Nekem volt sajnos és a tünetek észlelése és az utolsó szexuális kapcsolatom között eltelt 40 nap... Mivel a doki kérdezte a panaszaim elmondása után, hogy volt-e szexuális kapcsolatom mostanában stb.. mondtam, hogy igen, de több mint 1 hónapja, azt mondta, hogy akkor nem kell STD megbetegedésre gondolni mert az sok idő lappangásnak...végülis még 2-3 hétig húzta az időt vizelet vizsgálattal, van-e genny stb..mikor meguntam és elmentem Nemibeteg gondozóba...ott vettek vért, kenetet stb. és 1 héten belül már megvolt az eredmény, Ureaplasma + Chlamydia... szóval a lappangási idő lehet 2 nap is..meg ahogy nálam akár 40 is.. sajnos ez nem jó kiindulási alap a diagnosztizáláshoz.

2016. jún. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!