Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ha késik a menstruáció...

Lányok! Ha késik a menstruációtok kb hány napot szokott? Előfordul az 1 vagy akár 2 hét is?

Figyelt kérdés
Már 5 napja késik és kezdek kicsit aggódni. Mostanában rengeteget stresszeltem, de a barátommal is együtt voltunk párszor. Minden alkalommal gumival védekeztünk, sőt utána mindig le is ellenőrzi, hogy nem lyukadt-e ki, de ugye ez nem zárja ki teljesen. Tesztet csak holnap fogok csinálni, utána orvos bármi is az eredmény.

2016. máj. 20. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha nem lyukas a gumi, és nem volt semmi más mód rá, hogy összekenjen a hüvelyed környékén, akkor ez kizárja a terhességet.

Normál esetben rendszeres a menstruációd? Az enyém az, de velem is előfordult egyszer-egyszer, hogy 1-másfél hetet késett, illetve egyszer majdnem 3 hetet, mondhatni szinte kimaradt. Persze akkor én is jól ráparáztam, hogy terhes vagyok-e, megcsináltam a tesztet, negatív lett és két napra rá megjött. :)

2016. máj. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Mindig figyel rá, hogy ilyen ne történjen és általában 26-28 napos szokott lenni és eddig csak egyszer késett 4 napot, de akkor ez az opció még szóba sem jöhetett.
2016. máj. 20. 17:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Legtöbb amit késett 11 nap volt.
2016. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35 napra jött meg maximum, de úgy, hogy nekem sosincs 28 napos ciklusom, inkább 23-26 nap! Ráadásul akkor nem is voltam különösen stresszes, nem tudom mi volt a levegőben! :-D
2016. máj. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 piriiiii ***** válasza:
Max. egy hét.
2016. máj. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!