Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez gyulladás lenne vagy...

Ez gyulladás lenne vagy terhesség jele? 19/l

Figyelt kérdés

Két héttel ezelőtt voltam nőgyógyásznál. Azt mondta van egy enyhe fertőzésem ami minden nőnél elfordul élete során. A papíromra azt volt írva hogy a hüvely heveny gyulladása. Sose maradt még ki a menszim általában 3-4 napig tart össze vissza jöm meg de eddig minden hónapban meg jön.

Így szokott meg jönni mindig valamelyik hónap utolsó előtti héten csüt-szombat között.

Most május16 éjfélkor együtt voltam egy fiuval, akivel azelott soha nem voltam. Meg utoljara marc18 an voltam pasival akivel gumival védekeztem. Tehàt azóta most május16-an szexeltem. Szóval most május utolsó előtti hétében vagyok elméletileg ez a menszim időszaka. Május 21 szombat reggel jött meg de délre semmi vér nem volt, este nem véreztem. Most ma màjus 22 reggel felkeltem azt hittem vérzek vagyis olyan érzésem volt de a reggel a tisztasági betéten nem volt vér. 1 fél napig volt vérzésem most májusban. De május 16-án hétfőn éjfélkor megszakitással voltam együtt a fiúvsl.

Lehetséges hogy terhes lennék, és terhesség miatt jött meg szombat reggel azóta semmi vérzés?

Ilyen hamar történhet beágyazódás mert tudtommal az 12 nap.

Szóval a leírtak alaján terhes lehetek vagy gyulladás ez?


2016. máj. 22. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:

5 nappal a kefélés után még megtermékenyített petesejt esetén se vagy terhes


ha nem jön meg, akkor 10-12 nap múlva tesztelj!

2016. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt én is igy tudom csak fura ez az fél napig tartó menszi!
2016. máj. 22. 11:17
 3/8 anonim ***** válasza:
amúgy védekezés nélkül szexelni, meglévő fertőzés mellett kész életbiztosítás <facepalm>
2016. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Haggyátok már ezt a fertozést mar masnap el is mult nem vagyok beteg meg a fiu sem.

Es o nem huzott gumit...

Igy biztos nem lettem terhes akkor?

2016. máj. 22. 11:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem az ilyen lányokat.

Nem vagyok egy álszent, de hogy még védekezni is luxus?

Megszakítás? 2016-ban? S ez az új korosztály

Alapból nem raknám senkibe se gumi nélkül, akivel nem vagyok kapcsolatban, és nem tudom az előtörténetét. Nemhogy egy olyan lányba aki ilyen gyorsan cserélgeti a partnereit.

Na de ezt megfejelve...

Te hagyod, hogy beléd rakják gumi nélkül? Úgy, hogy lehet van valami fertőzése, csak Ő se tud róla?

Amikor rohamosan terjednek a nemi betegségek?

S Ő a hibás, mert nem húzott gumit?

Kész vicc kategória :D


Na de május 16 aktus, 21-én mit vársz? 5 nap az semmi?

Majd ha pár hét eltelik...

2016. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem vagyunk jósok, vegyél tesztet és megtudod...

bármikor lehetsz terhes, elég egy spontán ovuláció...

2016. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jo igazatok de ez spontán jött nekünk...

Na de akkor miért tartott 1 napig a menstruációm?

2016. máj. 22. 11:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Az aktus után két héttel tesztelj. A rövid ideig tartó vérzés lehetett menstruáció, ovuláció vagy akár beágyazódás is.

5-7 nap alatt ér le a megtermékenyített petesejt a méhbe. És akkor megkezdődik a beágyazódás. A tesztek 10-14 nap után adnak normális eredményt attól függően milyen gyorsan zajlott le a beágyazódás. Ha gyorsan történt akkor akár 10 nap után van olyan magas a HCG szint, hogy bármelyik drogériás teszt kimutatja a terhességet. De általában több időbe telik, hogy a megtörténjen a beágyazódás és mérhető szintre emelkedjen a HCG.


Máskor pedig védekezz ha vadidegenekkel szexelsz.

Rengeteg olyan nemibetegség van aminek az egyik nemen nincs tünete míg a másikon van. Vagy pl egy szimpla gomba sem mutat feltétlen tüneteket a férfiakon, míg a nőkön másnapra jelentkezik minden baj.

2016. máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!