Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Uterus norm. Nagysagu, ventral...

Annonimme kérdése:

Uterus norm. Nagysagu, ventralis falában 5,5mm átm. , meszesedést tartalmazó echodús göb van. Douglasban 6mm vastagságú folyadékcsík látható. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Mind a 3 gyermekemmel császároztak.3-nál elkötöttek.mensesem nagyon szabálytalan havonta ket vagy ket es fel hetig meg van majd egy het szünet.viszont erosen jon meg majd kevesebb es neha piros neha barnas verem van.ahol azt a göböt talaltak fajni szokott.neha derekam meg hatam is.sajnos kb masfel het mulva tudok nogyogyaszhoz menni s addig teljesen bizonytalan vagyok.probaltam neten rajonni mi mit jelent de nem sokat tudtam meg csak talalgatom gyulladas,mehenkivuli terhesseg vagy barmi mas.ezert kerem segtsegeteket aki meg tudna nekem mondani mi lehet a problema.

2015. febr. 14. 11:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem 4,6 cm-es azaz 46 mm-es miómám volt, amit megoperáltak, nem volt vészes a műtét, nagyon jó dokim van. Persze ez nem azt jelenti, hogy a tiéd is mióma, mert nekem úgy volt a leleten, hogy intramuralis myomagöb. Meg ahogy látom a tiéd jóval kisebb, mert 5,5 mm-es? Az enyém meg 46 mm-es volt.
2015. febr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Az uterus az magyarul "méh", vagyis ott van valami

De nem nagy

2015. febr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A "Douglas" az pedig egy üreg (a hasüreg legmélyebb pontja), ott van egy pici folyadék, ami lehet teljesen normális
2015. febr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szia igen 5,5mm átmérőjű göböt írtak.folyadékcsík es a folyadék a douglasban ugyanazt jelenti?ezek szerint a méhen kívuli terhességet ki zárhatom?a myoma ugye nem rosszindulatú mert én nem rég estem át két kemoterapian es 35 sugarkezelesen ami a nyelvgyökrákom miatt kellett.tavaly májusban ért véget.mostanara már nem látnak semmit.és az áttétektől azert cseppet tartok.es gyors válaszod koszonom szepen :)
2015. febr. 14. 12:23
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem is a "göb" a lényeg, hanem hogy "echodús"

Mert az echomentes/ echoszegény úgy tudom (általában)ciszta

2015. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem lehet méhen kívüli, mert akkor a petevezetőben

lenne valami

2015. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A dokid nem mondott semmit, hogy mi lehet?

Miért nem kérdezed meg

2015. febr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nekem ez az ultrahang eredmeny majnagyobbodas miatt lett kerve mert elso kemoterapia utan zsirmajat mondtak arra szedtem majvedot es mostanaban faj ahol megnagyobbodot ez allitolag termeszetes de kaptam haziorvosomtol gyogynovenyes gyogyszert ezzel mar jobb.ultahangot teljes hasit es kismedenceit kert.majamnal semmi gond viszont ezek az eredmenyek is ott voltak rajta.megkerdezte rendszertelen,e a verzesem es hogy fajnie szokott en meg mondtam hogy igen eleg surun szokott fajni es rendszertelen.erre o azt mondta minnel hamarabb menjek el vele nogyogyaszhoz mert az ott van.ez tegnap tortent.s csak ennyit mondott.viszont csak jovohet utan tudok el menni orvosomhoz.
2015. febr. 14. 12:40
 9/17 A kérdező kommentje:
Bocsika az le maradt hogy ,,mert az ott van,,igy fogalmam sincs hogy mi van ott.
2015. febr. 14. 12:41
 10/17 anonim ***** válasza:
A mióma 99%-ban jóindulatú, csak korlátlan növekedésre képes. Én úgy egyeztem meg dokimmal, hogy kivesszük.
2015. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!