Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem múlik a hüvelyfertőzésem,...

Nem múlik a hüvelyfertőzésem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2. hónapja szenvedek hüvelyfertőzéstől. Először borzasztó fájdalmas heveny hüvelygyulladásom volt, Enterococcus facealis tenyészett ki és 21x db-os Augmentint kaptam rá. A fájdalom elmúlt a hüvelyemben, viszont a hüvelybemenet és szeméremtest a kezelés végére begyulladt. A nőgyógyász candida fertőzést állapított meg többször is, Canesten hüvelykúp és krém, Fluconazole kapszula, a panaszok nem múltak. A sokadik újabb kenetminta eredménye is negatív lett. Sűrű sárga folyásom volt végig, most baktériumra volt gyanú, amit nem mutat ki valamiért a tenyésztés, Klion D 100 kúpot kaptam és Tarivid 5 napos antibiotikumot. 2 napja elfogyott a Klion, nem volt már sárga folyásom, jól is éreztem magam VÉGRE, voltam kontrollon, megállapította az orvos, hogy minden rendben, használjak Lactofeelt a hüvelyflóra visszaállítására. Az első Lactofeel után a hüvelyem elkezdett megint bedagadni, előjött a sűrű, sárga folyás, ami még darabos is. Tudtommal a Klion gomba- és baktériumölő, mi a franctól lehet ez? Valakinek hasonló tapasztalat vagy ötlet?


(Mellékesen 20 mikrogrammos Mirabella fogamzásgátlót szedek és 75 mikrogramm Letroxot pajzsmirigy-alulműködésre, de az orvos szerint ezek nem okozhatnak panaszt. Párommal alig voltam együtt, akkor is óvszerrel.)



2016. máj. 22. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
A sárga darabos folyás a Lactofeel kapszula maradéka,egyébként előfordulhat,hogy allergiás vagy rá,hívd fel a dokit.
2016. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ha ilyen durva panaszaid vannak én abbahagynám a fogamzásgátlót egy időre,mert az is okozhat ilyet,hátha nálad is ezzel van a gond.
2016. máj. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy a Lactofeel hüvelygél, direkt kipróbáltam, hogy tegnap este nem használtam, és ugyanolyan, csak már a sárga folyás is előjött.
2016. máj. 22. 12:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor azt javaslom,hogy tényleg hagyd abba a fogamzásgátlót,mert simán lehet neki ilyen rejtet mellékhatása.
2016. máj. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 2x visszahozta a fertőzést a helyreállító kapszula! Pedg tiszta kézzel nyúltam oda. Mielőbbi gyógyulást kivánok! (egyebkent nekem anélkül is visszaállt a flóram, pedig hasonlóan brutális kezelést kaptam)
2016. máj. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Még adok maximum 2 hetet a fogamzásgátlónak, hátha most már beáll a hormonrendszerem (2. levéllel szedem még csak, előtte kezdődtek a problémák).


Az utóbbi időben 3 antibiotikum kúrán estem át (influenza középfülgyulladást okozott, enterococcus, és az ismeretlen baktérium), az orvosom nagyon indokoltnak tartja a hüvelyflóra helyreállítását, én is erre gyanakodtam, hogy az hozza vissza a problémáim. Most elhasználom ezt a doboz Lactofeelt, utána úgyis mensi időszak jön. Aztán majd kiderül mi lesz, minden esetre ez a Klion D jó cuccnak tűnik.

2016. máj. 22. 19:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Lactofeel-lel nekem nem jó tapasztalataim vannak.. Marketingfogás szerintem.

Vitagyn-C-nél semmi különbséget nem éreztem.

Próbáld ki a Protexin GynOphilust, szerintem az nagyon jó, és mástól sem hallottam még róla rosszakat.

2016. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!