Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek közül a nőgyógyászok...

Ezek közül a nőgyógyászok közül kinek kivel milyen tapasztalata volt?

Figyelt kérdés

Sürgősen el kéne mennem nőgyógyászhoz, de korábban még nem voltam és ezért kicsit tartok tőle. A Csengery utcai rendelőbe mennék és az ő honlapjukon láttam ezt a (számomra semmit nem mondó) hat nevet: Dr. Szabó György, Dr. Aszódi Ágnes, Dr. Szegi József, Dr. Tarakanova Irina, Dr. Bárdos Péter, Dr. Kovács Árpád.

Tudnátok segíteni azzal, hogy leírjátok kivel milyen tapasztalatok volt? Jó lenne egy kedves és türelmes orvoshoz kerülni, mert az ilyen első alkalmak mindig nagy hatással vannak rám.


2016. máj. 22. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
dr Aszódi Ágnesnél volt egy kolleganőm és dicsérte.
2016. máj. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Többségük férfi
2016. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nőhöz mennék közűlük, pláne elsőre.


Vagy már voltál?

2016. aug. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem voltam, szerencsére végül nem volt rá szükség, de ha valakinek van valamilyen tapasztalata még, a későbbiekben biztosan jól jönne:)
2016. szept. 4. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!