Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolci és környéki kismamák...

Fanina kérdése:

Miskolci és környéki kismamák szeretnék orvosokról véleményt kérni. Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
A megyei be fogok szülni 19 hetes vagyok szeretnék orvost fogadni,de nem nagyon tudok dönteni és hogy mennyit szoktak adni neki és kötelező a magánrendelésére menni vagy hogy működik ez a dolog?

#nögyogyászok
2012. jún. 7. 13:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Légyszike,senki nem tud segíteni!? :(
2012. jún. 8. 12:32
 2/3 anonim ***** válasza:
szia! én nem vagyok kismama, csak láttam, hogy nem válaszol neked senki... Sándor Csaba nevére keress rá itt a GYIK-en, róla csak jókat írnak. én is nála születtem több mint 30 éve, meg is lepett, amikor láttam itt, hogy még praktizál, de anyukám is dicsérte. nem tudom, melyik kórházban van. remélem, valamennyit tudtam segíteni.
2012. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én 24 hetes ikres kimama vagyok! Én Dr Gertig Juditnál fogok szülni a megyeiben. A stílusa kicsit érdekes, olyan katonás, határozott, de szerintem van mögötte szakmai tapasztalat! Remélem nem csalódom majd benne.
2012. dec. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!