Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusz után bent maradt...

Abortusz után bent maradt testrészecske. Létezik ilyen? Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

4 napja volt abortuszom, tegnap már szinte nem is véreztem.

Ma reggel erotikus álmom volt, egyszerre indult meg minden folyadék. Mikor betétet cseréltem, találtam egy ici-pici kézfejnek tűnő cafatot.

Most nem tudom eldönteni, hogy beképzelem és valami más szövet darabot láttam, vagy tényleg az volt-e. Létezik ilyen?


Reggel óta nem vérzem. Menjek orvoshoz?



2016. máj. 23. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Igen, van úgy, hogy nem kaparják ki rendesen és bent marad valamilyen apró rész, ami később fertőzéshez vezet.

Menny orvoshoz. Máskor inkább védekezz. Nekem ezt olyan rossz volt olvasni..

2016. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz mindenképpen mert csúnya problémákat okozhat ha tényleg igy lenne
2016. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Úristen! Még olvasni is szörnyű. Én meghalnèk ha ilyet làtnék a babàmból. Abortusz után tuti nem erotikus álmom lenne...
2016. máj. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az, hogy mit álmodom magányomban, (miután a fél éjszakát átbőgtem), sajnos nem én döntöm el. Sikerült megragadnod a lényeget kedves utolsó. Gratulálok!
2016. máj. 31. 20:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván menj el orvoshoz.Annyi hetes volt már a babád hogy jól látszó kezecskéje volt.Ennyit vártál??Hát gratulálok. :(((((
2017. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány hetes terhes voltál voltál?
2017. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
11
2017. ápr. 6. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!