Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A grapefruit mag cseppek...

A grapefruit mag cseppek mennyi idő után hatnak hüvelygomba esetén? Szájon át elég vagy kiegészítsem hüvelymosdatással is?

Figyelt kérdés

Elöljáróban annyit, h 1.: az orvosnál voltam, biztosan gomba, és elegem van a módszereikből, a nem használó kúpokbólkrémekből, tablettákból. 2.:Egyszer időlegesen kigyógyított ez a szer (grapefruit mag kivonat), de rövid ideig szedtem, és visszajött. (A leletem negatív volt, de kívülről még viszkettem, ezért nem tudom, meddig kell szedni.)

Szóval ebben bízom, mert eddig csak ez használt.

Köszönöm!



2016. máj. 23. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bevált rá a grapefruit csepp (nem tudom hogy mi a különbség a mag kivonattal, de nekem csak sima volt) mert folyton visszajött (partner nélkül). Házidoki javasolta. Minden évben megiszok egy üveggel, 3-4nap alatt hatott először, annyi idő múlva elmúlt minden tünetem és azóta se volt!
2016. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen neked is és a priviben írónak is!
2016. máj. 23. 18:56
 3/3 anonim válasza:
100%
Nekem önmagában nem használt,pedig kúraszerűen ittam 2 üveggel.. A cseppek mellé próbálj meg kevesebb szénhidrátot bevinni,csak vizet inni...esetleg gyógyteát! Nekem így volt hatásos,kb egy hét után! :)
2016. máj. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!