Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez csak mellékhatás vagy...

Ez csak mellékhatás vagy terhességre utal? (többi lent)

Figyelt kérdés
KB 2 és fél hete szedek fogamzásgátlót, amikor a 6. Tablettát vettem be aznap volt az első együttlétem a párommal (a menstruacio első napján vettem be az első tablettát) tegnapi nap hányingerem volt és az előző héten beteg voltam ezért antibiotikumot szedek kB 3-4 napja azóta már voltunk együtt a párommal de nem élvezett belém,ma volt enyhén véres folyásom, írták sok helyen hogy az első hónapban vannak ilyen mellekhatasok mint pl hányinger, és ezt tudjam be annak vagy van esély a terhességre így hogy ennyi ideje szedem a fogamzásgátlót és nem a 6. nap után történt az első együttlét hanem egy nappal korábban

2016. máj. 23. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Két és fél hét terhesség alatt nem jönne ki terhességi tünet. Én mondjuk az első levél végéig kiegészítő védekezést alkalmaztam biztos, ami biztos alapon, de nem hiszem, hogy probléma lenne. Az első három hónapban a pecsételés is normális. Tehát semmi bajod. :)

19L

2016. máj. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennyi idő alatt még terhesség sem alakul ki, főleg nem tünetek. Viszont arra nagyon figyelj hogy ne csússzon hiba a szedése ezek után mert az első hónapban egy hibánál sokkal nagyobb az esély.

A gyógyszer okozza nálad ezeket, de ezért szoktak egy hónapot javasolni kiegészitő védekedéssel hogy ha gond van tudja az ember mi okozza. Ha pl a szünetben nem jönne meg akkor sajnos így nem kizárható a terhesség viszont nem derül ki egyből hogy a gyógyszer nem jó pl mert előfordulhat főleg ha sok mellékhatás jelentkezik.

2016. máj. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ennyi ido alatt épphogy kialakul a terhesseg nem hogy tüneteim legyenek

Sőt mikor létrejön a terhesseg akkor sem biztos h lesznek tünetek elso nap

2016. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!