Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kellemetlen a tampon...

Kakaos.pampuska kérdése:

Miért kellemetlen a tampon kivétele?

Figyelt kérdés
Az előző menstruációmnál próbálkoztam a tamponnal (első alkalom). De fájt, és nagyon kellemetlen fura érzés volt,amikor kiszedtem. Gondolom azért,mert nem hagytam,hogy eléggé megteljen. Most megjött és félek újra próbálkozni vele. Akkor is fájni fog,ha megtelik? Van valami módja,hogy nelegyen ennyire kellemetlen,amikor kiszedem? Az elején mindig gyenge a vérzésem, akkor az elején inkább nehasználjam? Jobban megvoltam elégedve a tamponnal mint a betéttel és szívesebben használnám, de nagyon félek a kiszedéstól. :( OB mini-t használtam. 19/L

2016. máj. 24. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha megtelik, akkor nem fog fájni, ha kihúzod.

Azért fáj, mert nem telt meg , és ilyenkor még száraz, nem csúszik.

2016. máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezen kívül az is nagyon fontos, hogy lazíts amikor kihúzod.

Nekem leginkább leguggolva, széttárt térdekkel a legkönnyebb. Bár nekem mindig gyenge a vérzésem, ezért ritkán telik meg úgy isten igazából, szóval a guggolva pisilős póz vált be.

2016. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lazítsd el az izmaidat, amikor kihúzod. Ha teljesen megtelt, akkor a véren csúszik, tehát nem fáj a kihúzás. Minivel próbálkozz, és azon a napon tedd fel, amikor erősebb a vérzés (nekem pl első nap kevés van). De az is lehet, hogy olyan kevés a vérzésed, hogy meg se tud telni rendesen, mert már letelt az az idő, amikor ki kellene venned, de még csak pl félig van. Ha ez a helyzet, akkor ne használj tampont.

19L

2016. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem még a feltevése is egy kínszenvedés, mert gyenge a vérzésem, viszont én is szívesebben használnám. A probléma nálad tényleg az, hogy nem telik meg eléggé. Ha megtelik, hidd el érezni fogod, szinte csak kicsusszan amikor húzod.
2016. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!