Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Soványnak számítok 12 évesen?...

Soványnak számítok 12 évesen? Hogyan tudok hízni?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, eléggé izmos, 154 centiméter és 38-39 kilogramm. Sovány vagyok? Hogyan tudok hízni? Az értelmes válaszokért zöld pacsit osztogatok! :)
2016. máj. 24. 14:51
 1/7 anonim válasza:
9%
Nem számít a súlyod! Nèzz ki jól, ès ne lègy bekèbzelt. Nevess a dolgokon, lègy vicces ez bejön a csajoknak
2016. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Öhmmm...? Mivel a 'nők egészsége' alkategórijába írtam, nem is feltételeztem, hogy fiúnak hisznek 😅😅😅😅😅😅
2016. máj. 24. 15:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Kép az alakodról?
2016. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok képet küldeni :(((
2016. máj. 24. 15:14
 5/7 anonim válasza:
Ne haragudj, de ez visszafelè is így van
2016. máj. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy nagyon sovány, fog még ez alakulni. Jelenleg sokat nősz felfelé is, nem tudsz annyit enni talán, hogy széltében is megfelelő ütemben bővülj. Majd később, ha már nem nősz felfelé, viszont ugyanennyi kaját viszel be, meg fog indulni a hízás is könnyen. :)
2016. máj. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remélem ^_^ szerintem elmegy a tápanyag a mellemre ^_^ az nő rendesen ^_^ köszi a válaszokat!
2016. máj. 24. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!