Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon nagy a ket mellem...

Nagyon nagy a ket mellem kozott a kulonbseg! Van aki, hasonlo helyzetben van?

Figyelt kérdés
Az egyik B-s, a masik AA-s. Meg csak 16 eves vagyok, szoval remelem, rendbejon. De ha megsem, akkor kerdeznem, hogy vannak itt olyan lanyok/nok, akik hasonlo cipoben jarnak? Sikerult elfogadni magatokat? Es hol vesztek megfelelo melltartot?

2016. máj. 24. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a volt barátnőmnek volt ilyen. Ha írsz privátban szívesen segítek :)
2016. máj. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is így van.

Már amikor nőni kezdtek (kb 14 évesen) akkor sem voltak egyformák. Középiskolában a védőnő azt mondta, ne aggódjak, mert sok esetben utolérik egymást, de az is előfordul, hogy nem.

Nekem nem érték utol. A bal kb 1 kosármérettel nagyobb. Nem tudok pántos (hagyományos melltartót) hordani, mert lecsúszik a kisebbről. Szivaccsal meg nem akarom kitömni. Nekem a sportmelltartók jöttek be. Nagyon kényelmesek, és jobb tartást ad, mint a sima melltartó. Van ebből is olyan, amit fel lehet venni dekoltáltabb ruha alá is, csak keresgélni kell egy kicsit.

Elfogadni elfogadtam végülis, ez van, nem akarom megműttetni, a sebhely csúnyább lenne, mint most.

Akivel eddig együtt voltam fiúval, neki nem volt zavaró, nem tett semmiféle megjegyzést, szóval megnyugodtam.

25L

2016. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!