Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éjszakai bepisilés problémával...

Nagynoemi 97 kérdése:

Éjszakai bepisilés problémával kapcsolatba milyen védekezési módot ajánlanátok? Orvos szervi problémát nem talált! Valaki hasonló helyzetben? Aggódom picit!

Figyelt kérdés

2016. máj. 8. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés hogy ki pisil be.
2016. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És hány éves
2016. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha mondjuk 8 évesnél több, akkor pszicholgushoz kéne vinni, mert valami mindig okozza.
2016. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos én 19 évesen
2016. máj. 8. 18:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen orvosi baj. Lehet hogy pszichés. Én pl még 10 évesen is bepisiltem és anyámék úgy voltak vele majd kinövöm. Mindig azt álmodtam hogy wc-n vagyok pisilni és jött is. Ezt úgy tudtam megoldani hogy mindig kimentem közvetlen lefekvés előtt és beerőltettem azt az agyamba hogy ha megint azt álmodom ne engedjek neki és hát így nőttem ki.
2016. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet félsz vagy stresszelsz valamin.
2016. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia:)


mennyire vagy kimerült, stresszes, félénk?

milyen időszakon mész át?

mióta tart?


írok neked privátban is, ott még ha gondolod, jobban megpróbálhatjuk feltárni a dolgot, és remélem találunk valami megoldást:) ne aggódj, nem lesz semmi baj:)

2016. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 17-18 éves koráig pisilt be, és lehet, hogy néha még most is (26 éves), de nem tudom biztosan, mert már külön él tőlünk.

Nála sem derült ki sosem szervi baj, pedig sok helyen jártunk. Az utolsó orvos, akihez elmentünk kb 15 éves korában, egy idős urológus szakorvos, azt mondta, hogy vannak olyan beidegzési zavarok, amiket nem tudnak beazonosítani, sem közvetlenül kezelni. Intimtornát és szoktatást javasolt, azaz pl. este ivás mellőzését, tudatosítást, gátizomzat fejlesztését és pszichológusnál viselkedésterápiát. Ezeket csináltuk, aztán egyszercsak beérett.

2023. jún. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!