Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatosan kirepedek szex...

Folyamatosan kirepedek szex közben?

Figyelt kérdés
Egy éve tart a dolog. Tavaly májusban volt egy fertőzésem. Voltam vele nőgyógyásznál, írt fel gyógyszert. A fertőzés elmúlt, de aztán szex közben kirepedt a gátamon a nyálkahártya (nem a gát reped meg, csak belül a nyálkahártya). Ez nem akar egyszerűen elmúlni. Tavalyi évben 3 havonta jártam a nőgyógyászt, mert mindig visszajött a fertőzés ( a párom is kezelve volt velem együtt). Végül elkeseredésemben elmentem egy magán orvoshoz. Ő irt fel nekem szájon át beszedendő gyógyszert, amit a párom is szedett velem. Valamint irt fel Estrokad hüvelykrémet a repedésekre. Azt mondta, hogy ennek hatnia kell. Első alkalommal hatott, de aztán megint jöttek a repedések. Teljesen kétségbe vagyok esve. Valaki járt mar hasonló cipőben? Nem nagyon találok erről semmit. Gondolkodtam azon is, hogy el kene mennem bőrgyógyászhoz. Akar természetgyógyászhoz is elmennek, csak mulassza el. Síkosítót használunk egyébként. A síkossággal nincsen baj. Előjáték is rendben van.
2016. máj. 25. 15:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Természetesen nem volt mindig ilyen a helyzet. Az orvosom mintát is vett (rákszűrés alkalmával).
2016. máj. 25. 15:05
 2/3 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyász nem rossz ötlet, mivel ők nemi gyógyászok is, viszont nagyon nehéz jót találni, nézz alaposan utána mi a szakterülete.
2016. máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom, baromságot írok: talán a pozitúrán kellene változtatni
2016. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!