Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aktus közben FOLYAMATOSAN...

Aktus közben FOLYAMATOSAN vizelési ingerem van, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja kezdtem szexuális életet élni, óvszerrel védekezünk. Elég nedves vagyok, szinte tócsa gyűlik alattunk miattam, tehát ezzel nincs gond. Fájni nem fáj, csak folyamatosan, de tényleg mindig vizelési ingert érzek aktus közben. Minden pózban érzem, nem tudom miért.

Ha egy kicsit gyorsabban/hevesebben mozog bennem a párom, akkor még enyhe "égető" érzést is érzek a hüvelybemenetnél.


Mitől lehet ez? Van valakinek ötlete?


(Megyek majd dokihoz, csak azért kicsit tájékozódok, főleg, hogy csak 2 hét múlvára adnak időpontot.)


20/L



2016. márc. 8. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Felfázás
2016. márc. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az égető érzés miatt hüvelygyulladásra vagy gombára tippelnék.
2016. márc. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jah, azt elfelejtettem írni, hogy FÜRDÉSNÉL vettem észre, hogy néha van vizelet csepegés is. Amikor szállok ki a kádból, és törölgetem magam, akkor van hogy pár csepp kijön, de máskor nem vettem észre, hogy lenne ilyen vizelet csöpögés.
2016. márc. 8. 10:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Addig is, amíg dokihoz jutsz, szedj valamilyen tőzegáfonya készítményt. Előfordulhat, hogy segít a tüneteiden, de orvoshoz mindenképpen menj el.
2016. márc. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amikor kiszállsz a kádból, az nem vizeletcsepegés. Inkább a hüvelyedbe lévő víz távozik. Tessék zuhanyozni, és megszűnik a problémád!
2016. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A hüvelyemből nem jöhet sárga, pisiszerű folyadék, szóval igenis vizeletcsepegés.
2016. márc. 8. 17:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ha gombáról van szó jöhet sárga folyás a hüvelyedből
2016. márc. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De ez nem folyás. Egyébként csak normál, fehéres folyásom van, nincs se szaga, se egyéb színe, csak ami a normális.
2016. márc. 26. 14:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia:9 azóta lett valami eredmény?:)
2016. márc. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!