Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi fájdalom, derekam is...

Alhasi fájdalom, derekam is fáj, és legutoljára nem jött meg, csak barna folyásom volt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A terhesség szóba se jöhet, 15 éves szűz lány vagyok. Kb. másfél éve jött meg először. Már egyszer volt olyan, hogy kimaradt, meg nem mindig teljesen pontos,de ezzel nincs gond. 3 héttel ezelőtt kellett volba megjönnie, de nem jött meg, csak barna folyásom volt, és az is csak 1-2 napig. Viszont most már majdnem 3 napja fáj az alhasam és a derekam is, nem tudom hogy ez bél,-vagy petefészek problémára utal-e.

2016. máj. 25. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehet, sőt a derékfájdalom veseproblémára is utalhat. Mivel a menzeszed nem volt rendben, én a helyedben felkeresnék egy nőgyógyászt, később úgyis minimum évente egyszer kell majd menned, nem kell tőle félni. Ha nem akarod nem is vizsgál meg, de legalább tud javasolni valamit. Persze a vizsgálattól sem kell megijedni, de nyilván nem a 15 éves szűzlányok álma a nőgyógyászati vizsgálat. Lehet petefészek, méh gyulladás, ciszta és rengeteg más dolog, ezt csak a nődoki tudja megállapítani. Otthoni gyógymódként a cickafark teát tudom ajánlani, nekem az már segített ilyen alhasi fájdalmon, de én járok rendszeresen nődokihoz, szóval tudtam, hogy nincs valami komolyabb bajom.
2016. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors választ!!

A helyzet az, hogyég sosem voltam nőgyógyásznál. Úgy is lehet, hogy először a körzetibe megyek, és ő tovább küld?

A másik problémám, hogy nem tudom hogy mondjam el anyukámnak. Persze, ő is nőből van, de én mégis cikinek érzem a témát+most rengeteg más problémája van, nem szívesen terhelném még ezzel is.

2016. máj. 25. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig ezt a legjobb lenne anyukáddal megbeszélned. A körzetihez felesleges menni, mert a nödokihoz nem kell beutaló és nem is ért hozzá, nem fog tudni sokat hozzászólni.
2016. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!