Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elmegyek nőgyógyászhoz...

Ha elmegyek nőgyógyászhoz akkor egy hasi ultrahang elegendő, hogy megállapítsa, hogy esetleg van-e cisztám? (Több lent)

Figyelt kérdés

Mert sokszor van, hogy elmúlik a menzeszem es rá pár napra olyan mintha megint megjönne. De nem olyan piros mint a rendes vér. Inkább ilyen barnás színű. Van pár napig aztán elmúlik. De nem fáj semmi.

Szóval nem nagyon tudom mi lehet ez. Utána olvastam és cisztára gyanakszom. De nem tudom.

És örülnék ha elég lenne egy hasi ultrahang hozzá.

16/L



2016. máj. 25. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Elég, nekem is csak az volt. Ne gyanakodj cisztára, ebben a korban rengeteg minden okozhatja ezt.
2016. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%

Cisztánál nincs vérzés! Borzasztóan kihúzza a menzeszt (30-45napos ciklusok minimum) ha van egyáltalán néha tőle illetve fáj a petefészek két oldalt.

Nem igazán elég a hasi a cisztához, kb arra elég ha már nagyon nagy a ciszta vagy hogy megmérje a dolgokat, terhességet állapítson meg (korait ezzel sem lehet biztosan!) de nálam pl csak a méhemet tudta vele megmérni, kellett utána a hüvelyi,azzal kapja a legtisztább képet. A papíromra csak a hasit írta fel és az orvosom egyből kérdezte hogy ennyire részletes adatokat a hasival hogy tudta megmondani?! Akkor mondtam hogy volt hüvelyi és úgy érthető volt.

2016. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

15 éves korom óta èlek cisztákkal ezek szerint en jól bírom 30-33 naposak a ciklusaim sosem kesik néha szurkolást érzek de az bármelyik nap mindenhol függetlenül

Lehet h te rosszabbul viseled ha netán ez állna a háttérben

De mivel nem biztos h ez áll lehet h egy hüvelyi sokkal többet segítene :)

2016. máj. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!