Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony az Afp-m, 0,59 mom....

Alacsony az Afp-m, 0,59 mom. Nem tudom mit tegyek, elegendő egy genetikai ultrahang?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Az alacsony v magas AFP leggyakoribb oka, hogy elnézték az időt. Biztos, hogy valóságban is betöltötted a 16 hetet? Ez megmagyarázná...
2009. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt doki válogatja, de elvileg elég. Ne aggódj ha uh-n minden ok akkor a baba is rendben van. Nekem nagyon kicsit emelkedett volt az AFP-m 2.6 mom de a genetikai (kötelező) uh-n is és a genetikai tanácsadáson (ott is csináltak uh-t) minden rendben volt, azt mondták tökéletesen egészséges a baba.

Rengeteg téves adat van az AFP-vel, és önmagában nem is értékelhető. Ne izgulj minden ok!!!

22+1 hetes kismama

2009. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem magas volt az AFP-m (3,2) és a magam megnyugtatására elmentem egy géndiagnosztikai központba. Beszélj az orvosoddal! Elméletileg az AFP nem olyan megbízható vizsgálat már. Ha nem pont a 16. héten veszik le, nagy eltérések lehetnek. (nekem is ezért volt...)


Jó babavárást!


egy 13 hós EGÉSZSÉGES kislány anyukája

2009. jún. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még nem kaptam meg az eredményt majd csak jöv.héten kapom meg,de nemtudom hogy mire számoljak,mert ahogy voltam 4D-n szombaton akkor azt mondták hogy aznap vagyok 16 hetes és a doki szerint már csütörtökön(mensim szerint szerdán)betöltöttem és csütörtökön már le is vették.Úgyhogy én sem számítok jó eredményre.Én is arra gondoltam mint az első válaszolo hogy biztos hogy betöltötted a 16. hetet?

2009. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nálatok mennyi az alsó határ? Mert nekem 0,56 lett az eredmény, de mivel nálunk 0,5 az alsó érték, így 2 szonogfáfus nő, a védőnőm és a körzeti, illetve a magándokim is azt mondta, hogy ez az eredmény jó és genetikára sem kellett mennem, csak a sima 18 hetes uh-ra.
2009. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ennyi volt,mint Neked.

de tuti hamarabb vették le,mint a 16.hét.

dokim szerint semmi baja,most 36 hetes vagyok:)

2009. jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!