Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj lehet? Miert jott meg...

Baj lehet? Miert jott meg elobb a mensim? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Utolso mensi napjatol 18napra beteg lettem. Normalis ez?

"Utolso mensinel" elkaptam valami bacikat, akkor vettem canesten kombi unot, hal istennek segitett, habar neha neha a viszked. Canesten kombi uno befolyasolhatta hogy ennyivel elobb jott meg?

Gyakran erzem azt, hogy mensi elott utan, barmikor , allhasi fajdalmaim vannak, sokszor faj a petefeszkem, szex is sokszor faj.

Elore is koszonom a valaszokat, :) es kerlek kimeljetek ettol "orvoshoz kene fordulni" dumatol... (Fogok, de elotte tajekozodni akarok, es most beteg vagyok es addig nem tudok elmenni)


2016. máj. 29. 09:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Mensi alatt lehet hasznalni canesten kenocsot?
2016. máj. 29. 10:09
 2/3 anonim ***** válasza:

Az alhasi és petefészek fájdalom normális,de viszont az,hogy szex után is fáj már nem! Lehet Candida Albicans lappang a szervezetedben,amit a Canesten Combi csak a legelső stádiumbam és a leglightosabb időszakban tud megszüntetni.A párod is kenegesse "ott" magát Canestennel,nehogy ping pong efekt legyen!

(Fura,de a Canesten Combitől nekem is előbb jött meg.)

2016. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Szex utan , elkezdtem verezni, azt hittem h mensi. (Este)

De ma mar nem verzek, semmi folyas se semmi. Ez baj?

2016. máj. 29. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!