Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi volt ez? (Barna pötty)...

Mi volt ez? (Barna pötty) TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés
Tegnap este egy pici barna pötty jelent meg a bugyimon, azóta semmi, még fehérfolyásom sincs. 12 éves lány vagyok, még nem menstruálok.

2016. máj. 29. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Fertőzés/lassan menstruálni fogsz.

Félek, hogy pedofil nőnek fognak tartani, de szagold meg. Ha van szaga, akkor fertőzés lesz, ha ilyen véresebb vagy egyáltalán nincs, akkor menstruálni fogsz.

2016. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs szaga. Akkor tegyek be betétet, vagy mit csináljak? Légyszi segítsetek! Anyum nem tud a pöttyről.....köszi a választ!
2016. máj. 29. 10:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Rakj be egy tisztasági betétet, de miért nem akarsz erről anyukaddal beszélni?
2016. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert nem túl jó a kapcsolatunk, konkrétan annyi a kapcsolatunk hogy állandóan ordibálunk egymással mert neki semmi nem jó, amit én csinálok....köszi a választ, betettem egyet :)))
2016. máj. 29. 10:49
 5/7 anonim ***** válasza:
na miujság jelentést kérünk
2016. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmi nincs azóta....kezdek aggódni....:(((
2016. máj. 29. 22:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Jegyezd fel a napot, amikor a pötty volt, és tartsd fejben, fontos lehet pl orvosi vizsgálaton. Ne aggódj, ezzel semmi gond nincsen. Szerintem még nem mensi, csak kezdődik. De lehet, hogy csak hónapok múlva jön meg rendesen az első. Bármi kérdésed van, írj. :)
2016. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!