Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire ér el végleges...

Mennyire ér el végleges hatást egy ilyen eszköz ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Amióta az eszement tudom, befelé forduló mind a két mellbimbóm. Még 15-16 évesen reménykedtem benne, hogy ez változni fog, de sajnos nem. Hideg, simogatás, tapogatás hatására előbújnak, de engem világ életemben nagyon zavart, sajnos gátlásos vagyok emiatt szexuális téren. Arra lennék kíváncsi, hogy mivel egyébként elég könnyen előbújnak ilyen olyan hatásra, segítene-e véglegesen ebben a bimbókiemelő? Pl. Avent Niplette. A leírásában azt írja, hogy igen véglegesen megoldja a problémát, de sok véleményt olvastam, hogy ez nem így történt (bár minden véleménynél olyan befelé forduló bimbókról volt szó, melyek semmilyen hatásra nem bújtak elő). Éppen ezért én most azon lányokat és nőket kérdezem, akik hasonló, külső hatásokra érzékeny és előbújó mellbimbóval rendelkeztek, és kipróbálták a mellkiemelőt, segített-e? Természetesen, ha eljön az idő, gyermeket is szeretnék, tehát a szoptatástól is tartok emiatt, ez is egy fontos szempont.

Köszönöm a válaszokat.

21/N


2016. máj. 29. 22:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem elég sokan vagyunk így, de ha inger hatására kiemelkedik, akkor minden a legnagyobb rendben van!
2016. máj. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!