Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy víz van a hasamban, illetve a bokámban? Reggelre a bokám lelappad, a hasam is egy nagyon picit mostanában lappad. (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Minden ilyesmi probléma azóta kezdődött, hogy hazajöttem a kórházból, magyarul bemenni is kár volt (betegtàrsak 70-90 év közötti nénik, akik idegesítő módon fölém jöttek, és egyfolytában mondták a magukét).


Étvágyam az van, lenne is, a közérzetem is jó lenne, ha nem fulladnék ki amikor megyek, mert így gyakran meg kell állni. Kaptam egy spiron nevű vízhajtót, ami nem csinált semmit, csak szövődményeket, így abbahagytam, és azóta nincsen. Règebben a trasicor vízhajtó vált be, ami már nincs Magyarországon, mert ki van vonva a forgalomból. Felírtak valami ursofalk gyógyszert, aminek mellékhatása hasmenés, ment is tőle a hasam, így azt sem szedem. Azóta nincs olyan hasmenésem.

Egyébként benne vagyok a menopauzában, azt is hozzá kell tenni, illetve nem régen volt egy párkapcsolati problémám (ne menjünk bele abba, mert megviselt)


Mitől van ez? Valakinek valami tapasztalata? Hogyan tudnám a hasamból kihajtani a vizet? (mert pisilni is tudok, csak keveset)



2016. máj. 31. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Valami jó homeopatiás kuruzslás segíthet, és nincs mellékhatása!
2016. máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az nem kuruzslás, mert tényleg sokat segített egy bizonyos gyógynövény tea :) csak azt szeretném megtudni, ez mitől van? Az okot felfedni.
2016. máj. 31. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2016. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az Amilorid nevű vízhajtót mégnem próbáltad?

Este kell bevenni (egyet)

2016. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De vényköteles

(A nőgyógyásznál próbáld meg felíratni)

2016. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
50 év fölött vagyok, és nem fog ártani? Vagy előtte gondolom kivizsgálás lesz?
2016. jún. 2. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!