Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete múlt el a mensim....

Egy hete múlt el a mensim. Mostanában 10 kg körül jött felrám, feszül a hasam néhe beszúrkál a méhem, émelygek este fele hányingerem van, feltünően nőtt a hasam is tudnál erre vmit tanacsolni :szia egy hete múlt el a mensim?

Figyelt kérdés
Mostanában 10 kg körül jött felrám, feszül a hasam néhe beszúrkál a méhem, émelygek este fele hànyingerem van, feltünően nőtt a hasam is tudnatok erre vmit tanacsolni?

2016. márc. 31. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Terhesség szóba jöhet?
2016. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha menstruáltál, nem lehetsz várandós.

Emiatt ne aggódj.

A hasad is nyilván nőtt, hiszen ha felment 10 kiló az meglátszik. Ha zavarnak ezek az érzések, menj el nődokihoz! ;)


Ui.: ez amúgy rossz kategóriába ment...

2016. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na jó, hülye vagyok, nem is olyan rossz kategória, csak hirtelen rögtön a gyerekvállalós ugrott be! ;) Bocsánat
2016. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

attól, hogy vérzik, még lehet terhes....

hallottam olyanról, hogy egy dagadt nő sokadik terhességét nem vette észre (csak a szülőszobán, és aznap reggel még azt hitte, attól vannak fájdalmai, hogy romlott ételt evett), mert rendszeresen menstruált a terhessége alatt!

szóval csinálj terhességi tesztet, amennyiben volt szexuális kapcsolatod az elmúlt hónapokban.

2016. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szülőszobán? Na nee
2016. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, ezt a szülőszobás sztorit ismerem. Bár, a válaszadó ferdít: a hölgy PCOS-es volt s egyáltalán nem volt menzesze évek óta. Emiatt nem vette eszre, hogy terhes. Teszem hozzá, így is oltári felelőtlenség ez így is.


A végig menzeszről annyit, hogy KAMU. Talán az első két hónapban szokott elofordulni, de ritka.


Kérdező, tesztet csináltál? :)

2016. ápr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én ilyenkor csak azt nem értem, hogy ha valaki végig menstruál és nem gondolja, hogy terhes akkor azt sem érzi, hogy mozog a baba? Nem voltam még terhes, de nem tudom elképzelni, hogy ne érezzem, hogy mozog bennem a baba...
2018. jún. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!