Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vérezhetek?

Miért vérezhetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Észrevettem, hogy szex után az elmúlt 3 hétben 2X is véreztem, de összesen kétszer is voltunk együtt. (Gyulladásom van, így fájdalmas volt az együttlét, ezért nem erőltettük). Nem úgy vérzek, mint egy menstruáció, hanem ha megtörlöm magam pisilés után, akkor vérzik. Ma mentem vissza a nőgyógyászhoz, megvizsgált a gyulladás miatt, hazajöttem és azt vettem észre, hogy megint véres a wc papír. Ha valami bajom lenne azt látta volna? Lehet a gyulladástól? Meg akartam kérdezni, de annyira zavarban voltam, hogy teljesen kiment a fejemből. Menjek vissza? Vagy attól is lehet, hogy csináltak rákszűrést?

2016. jún. 1. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor sexelni sem kène ,sőt.. Várd ki míg meggyogyulsz

Utána lehet meg sokat :)

2016. jún. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ilyenkor a sexet pihentetni kellene amíg az orvos azt nem mondja hogy mar nincs gyulladas. Ez nem jatek. Gyulladastol is verezhetsz igen
2016. jún. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rákszűrés eredményét amúgy értékelhetetlenné teszi a vér, szólnod kellett volna.

Egyébként addig nem lehet szexelni egyáltalán amíg a doki azt nem mondja.

A vérzésről neked kell szólni, mert lehet időszakos. Sok mindentől lehet.

2016. jún. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Alapból nem vérzik, csak akkor vérzett, amikor szexeltünk, ezért hagytuk is. Akkor még nem tudtam, hogy gyulladásom van, a fájdalom miatt mentem el a dokihoz.
2016. jún. 1. 14:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyulladás estén sérülékeny a hüvely nyálkahártyája, mérsékelt szivárgó kis mennyiségű vérzés lehet. Amíg meg nem gyógyulsz mindenképp hagyjátok ki a szexet, egyébként is gondolom írt most fel vagy krémet vagy kúpot kezelés gyanánt.
2016. jún. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Krémet is, kúpot is.
2016. jún. 1. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!