Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlótól hüvelygombám?...

F. Fanni18 kérdése:

Fogamzásgátlótól hüvelygombám? Többi lent.

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve szedek gyógyszert és ahogy elkezdtem szedni rá egy hónapra elkezdödőtt a húgyútifertőzés és a hüvelygomba akciója.Mindig a menstruáció után kezdődik és napokig vagy hetekig tart,de egy dolog állandó hogy minden hónapban van.Ég,fáj nem jó a szex,nincs is már kedvem hozzá.3 hete abbahagytam,elkezdtem a hüvelyflóra helyreállítását.Mikorra várhatom hogy elmúlik minden?

2016. jún. 1. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos van ilyen, amíg szedtem én is állandóan dokihoz jártam visszatérő problémákkal.

Amióta nem szedem, azóta nincs gond.

Ha most rendbe jössz, akkor szerintem nem lesz már gond. És lehet, hogy nem csak hüvelyflóra visszaállítás kell. Hanem kezelés. Vettek tőled kenetet?

De a párodnak is el kell mennie orvoshoz, urológushoz, tőle is vesznek kenetet és az alapján ő is kap kezelést.

Ennek hiányában semmit sem ér a te kezelésed.

2016. jún. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!