Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szokatlan mértékű (már szinte...

Szokatlan mértékű (már szinte gyilkos) menstruációs görcs?

Figyelt kérdés

Tapasztalt már valaki hasonlót?:

Nem, vagy csak nagyon enyhén szoktam görcsölni. Tegnap megjött és estére a korábbi tapasztalataimmal ellentétben olyan mértékű fájdalmamim voltak, hogy még hányingeren is fold a görcstől, ráadásul 1x elájultam, 1x pedig összecsuklottam. Szerencsére otthon történt.

Tegnap még normálisan véreztem, de este, ahogy a fájdalom erősödött, a vérzés azzal párhuzamosan el is múlt. Tehát egy napig véreztem, de a görcs még most is kitart. Már nem is görcs, hanem egy folyamatos égető, szúró, irdatlan erős fájdalom. Mi okozhatja ezt? Pláne úgy, hogy nem szoktam görcsölni.



2016. jún. 1. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
fogalmam sincs, de ha ennyire erős én elmennék vele orvoshoz.
2016. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Hát ezt innen nem fogjuk tudni megmondani / tudom nem ezt a választ vártad/. Lehet anatómiai eltérés: mioma a méhizomban, de akár kismedencei gyulladás is okozhatja.
2016. jún. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ismerem a gyilkos görcsöket. Feltétlenül menj dokihoz, hátha rájönnek mitől van. Az erős görcsöktől áll el a vérzés. Vegyél be ilyenkor Aszpirint. Nem tévedés, ez az egy segít csak. Egész hónapban szedj Ligetszépe olajat. Én már kerültem kórházba ilyen görcsök miatt.
2016. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!