Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok mit szoktatok tenni...

Lányok mit szoktatok tenni amikor menstruáltok, és nagyon fáj a hasatok? Gyógyszeren kivül! 13L

Figyelt kérdés
Én nagyon hasfájos tipus vagyok! Tudtok valami módszert , amitől kevésbé vagy türhetőbbé válik a fájdalom? :) Nem nagyon használnak a fájdalom csillapitok nálam. Köszönöm előre is a válaszokat! :)

2016. máj. 18. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Hasra fekszek, melegvizes palackot teszek a hasamra, friss levegőn vagyok sokat.

19L

2016. máj. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. máj. 18. 21:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Algopyrin + nospa kombót is próbáltad már? :) az első pár évben nagyon fájt a hasam, ez így segített.
2016. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Májd kiprobálom. Most 1. éve mendtruálok , és mindig kin szenvedés az a pár nap amig tart. Köszönöm , edig a Raptenkát probáltam ,az elég erős fájdalom csillapitonak számit. De akkor sem volt semmi hatása.
2016. máj. 18. 21:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem megyek ki az ágyból, mert nem igen tudok menni se. Gyógyszer nekem se igazán használ, vagyis használ csak kell neki 4-5 óra...Amúgy én iszapmelegítőpárnát szoktam rátenni, eszem a cukros cuccot (már amennyire tudok enni) és nézek valami videót ami eltereli a figyelmem.
2016. máj. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Állítólag, ha a menstruációt megelőző napokban cinket szedsz, akkor egyáltalán nem lesznek görcseid, és a menstruáció egyéb kellemetlen tünetei is megszűnnek.

Itt olvashatsz róla bővebben:

[link]

2016. máj. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én melegvizes palack helyett (bár az is ugyanolyan jó) párnahuzatba tett meleg sót használok, kiskorom óta ez megy mindenre, fülfájás, hasfájás :) Valamint gyógyszernek nekem az Aldoflex M jött be.

Persze van olyan nap, hogy egész nap fekszem az ágyban, eszek, és ha itt van a barátom akkor simogatja a hasam. :)

2016. máj. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! Kifogom probálni mindegyiket, valamelyik táncsak hatni fog! :)
2016. máj. 19. 20:22
 9/10 anonim válasza:
Én ebből a szempontból szerencsés vagyok, mert nem érzem, de rossz is mert ma sem vettem észre és...
2016. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Éés? :D 😀😁
2016. júl. 30. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!