Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 20 éves leszek a menxeszem...

20 éves leszek a menxeszem mindig kimaradt több honapon at is normalissan sosem volt meg jartam orvosnal de azt a valaszt kaptam rendezödik elöbb utobb en nem igy érzem ezt már mi okozhasa ezt valaki volt mar igy mi a tanácsotok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

A kérdező "Gál Gyula" :D

Most válaszolt a privát üzimre xD

2016. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen az ... de ennyire szellemi fogyatekos csak te vagy nem gondolod hogy vlmi oka volt a kérdésnek és 2 várták a választ de ez neked magas lehet mint bolondnak a bicaj :D :D
2016. jún. 2. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok veled vitatkozni, de ha úgy tetted fel a kérdést, mintha TE lennél a lány, akkor miért pont Te vagy felháborodva?

Fáj, hogy lebuktál? :D

2016. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem zavar hogy itt van melletem es csak nekem van ez az oldal meg neki nincs !!! MIERT EZEN LOVAGOLSZ VÁLASZ HEÉYET ????????? miert irsz ha nem vagy tisztába semmivel ????
2016. jún. 2. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!