Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cukorbeteg kismamák, leendő...

Cukorbeteg kismamák, leendő kismamáktól szeretnék kérdezni, akik már terhesség előtt is cukorbetegek, inzulinosak. Nektek is nehezebb volt teherbe esni? Van valami tanácsotok esetleg?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok 7 hónapja próbálkozunk a férjemmel. Inzulinos vagyok, januárban kiderült egy pajzsmirigy gond is, de tbl-val rendben vannak az értékeim.21. napi hormon is jó. Kezdünk kétségbeesni, hogy valami más gond is van. Tudom ilyenkor mit szoktak mondani, nyugi, ne legyél türelmetlen stb de már ezektől a mondatoktól borulok ki jobban, meg a jótanácsoktól amiket ilyenkor szoktak mondani. Olvastam hogy PCOS gyakrabban fordul elő cukorbetegeknél. Nekem rendszeres a menzeszem, remélem ez a gond nálam nem fog előjönni, mégis aggódom, hogy a cukorbetegség miatt nagyon nehéz lesz teherbe esni?? Tudtok esetleg jótanácsot adni? Köszönöm előre is.
2014. jún. 26. 23:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!