Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők: menstruáció előtti napon...

Nők: menstruáció előtti napon egyszerűen szörnyen rosszkedvű és ingerlékeny vagyok. Ezzel Ti is így vagytok?

Figyelt kérdés
Most vagyok ilyen helyzetben, és semmi más okom nincs ilyesmit érezni.
2016. jún. 2. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Most kötöttem bele a páromba teljesen felesleges, aztán láss csodát, már folydogál az áldás...


Igen, sajnos én is idegbeteg vagyok, általában a görcsök miatt, de most csak úgy minden ok nélkül.

2016. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

PMS szindróma

[link]

2016. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Van oka, ha nem is magunkon kívül kell keresni... Anno, amikor fél évig krónikus fájdalmam volt, szintén szörnyen támadó és rosszkedvű voltam folyamatosan.

Vagy amikor túl keveset ettem diétázás miatt.


Wah. Inkább elkülönítem magam a társadalomtól ideiglenesen, és filmezek vagy valami ilyesmi, amíg el nem múlik.

2016. jún. 2. 20:02
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem hónap függő. Van, mikor semmi bajom nincs, máskor meg mindenen felhúzom magam, és az utcán legszívesebben mindenkit megütnék :DDDD
2016. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4-es: jah, ugyanez lehet velem is, van amikor semmi bajom menzesz előtt.

De nem ebben a hónapban. Egy dologhoz lenne kedvem most, és az az utcai harc :D

2016. jún. 2. 20:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Utcai harc, ez jo 😁. En kb egy héttel előtte vagyok olyan par napig. Utana is csak megemberelem magam. Néha annyira durva, h nem sikerül. Nagy ritkán kimarad. Es ilyenkor egy estét vegigzabalok, pedig a többi napokon nagyon fegyelmezetten eszem.
2016. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Abszolút így vagyok. Vagy veszekedős, vagy sírós hangulat, vagy egyszerre mindkettő. Ritka ez alól a kivétel.
2016. jún. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én nem csak az azt megelőző napon sajnos.. kb 4 napig előtte..borzalmas.. hol egy idegbeteg vagyok,és gyűlölök mindenkit,aztán a másik pillanatban állandóan bújok páromhoz,vagy elsírom magam egy adott szituáción.. :D 21
2016. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!