Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hatalmas mennyiségű vér,...

Hatalmas mennyiségű vér, mitől lehet ez? Esetleg a nagy stressz miatt?

Figyelt kérdés

Már évek óta szedek fogamzásgátlót és most ez az első alkalom,amikor nem tartottam szünetet egy fontos alkalom miatt az életemben.Ma vizsgázni voltam, úgy jöttem ki, hogy folyt belőlem a vér és nagyon szédültem.. pedig nekem a menstruációm is elhanyagolható mennyiségű szokott lenni

Szerintetek a szünet kihagyása lehet az oka vagy esetleg az, hogy olyan dolgok történtek mostanában egyszerre az életemben ami miatt nagyon nagy stresszben vagyok?Valakinek esetleg hasonló eset?



2016. jún. 2. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Okozhatja a stressz , ciszták jelenléte és a gyógyszer is befolyásolhatja.
2016. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Feküdj le és pihenj
2016. jún. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyértelmüen nem stressz, nem a szünet kihagyása, hanem valami egyéb probléma. A helyedben sürgösen felkeresnék egy nögyógyászt - ha erös vérzésre hivatkozol, akkor azonnalra kell adnia idöpontot.
2016. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem mindig rendszertelen volt a menstruációm. Volt, hogy folydogált két hétig is, volt hogy hónapokig kimaradt. Kaptam fogamzásgátlót. Azzal beállt. Viszont 23 éves korom körül (akkor sportoltam, nagyon vékony voltam és egészségtelenül táplálkoztam, szedtem a fogamzásgátlót) egyik éjszaka elkezdett ömleni belőlem a vér. Úgy képzeld el, hogy beraktam egy tampont és azzal a lendülettel ki is jött. 2 órán keresztül jó sok vér jött ki belőlem. Ilyet még életemben nem láttam. Azt hittem ott pusztulok el. Végül is nem lett bajom. Reggelre normalizálódott. Utána rettegtem a menstruációtól. De azóta nem volt ilyen. Most 32 vagyok. Viszont van ilyen PCOS-em, így emiatt megint rettegek, hogy újra ez lesz. :( Ráadásul én mindig stresszes vagyok.
2019. máj. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!