Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez normalis? Nem...

Szerintetek ez normalis? Nem tudom most a kor vagy valami mas oka lehet ennek? ( Tobbi lent )

Figyelt kérdés
Szoval 17 éves lány vagyok, rendszeresen mozgok es sportolok van ra lehetőségem hogy a feszültségem levezessem, de a szexuális vágyamat semmi sem tudja lejjebb vinni:/ Ne értsetek félre de ez mar kellemetlen nagyon nekem, mert minden nap többször is kielegitem magam de semmi, ha közösségi helyen vagyok akkor is erzem hogy annyira izgatott állapotba kerülök hogy mar gorcsolok szinte, ugy erzem nem birok magammal ilyen teren:/ Bármit teszek semmi sem használ, nem tudom ennek van-e különösebb oka, de szerintem ez mar nem normalis.. Szerintetek miert lehet ez ?:( Pszichológushoz érdemes lenne elmennem ? A válaszokat előre is koszonom
2016. jún. 2. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hormonok. :)

Nincs parod, akin levezethetned ezt?

2016. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy normális-e ,minden esetre durva.
2016. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy van, de az se igazán..:/ De remelem hogy csak a hormonok.
2016. jún. 2. 22:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy van, de se igazán..:( Remelem tenyleg csak a hormonok:/
2016. jún. 2. 22:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen biztos hogy a hormonok ennyi idősen , ne aggódj de nézz normális társ után
2016. jún. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!