Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ég és fáj a hüvelyem vizelés...

Sammy1203 kérdése:

Ég és fáj a hüvelyem vizelés közben. A mensesem 37 napja késik, mostanában mindig. Terhes nem lehetek. Rákszűrésen voltam, de nem kaptam levelet, nem tudom, nincs-e baj? Többi lent.

Figyelt kérdés
Áprilisban voltam szűrésen, azt mondták, küldik majd a levelet. De nem kaptam meg. Viszont az orvos kesztyű nélkül vizsgált meg! Puszta kézzel. Azóta, ha pisilek, utána öt percre rá már fáj a hólyagom, szúr, mintha pisilnem kellene, de csak pár csepp jön. És néhány napja fáj a vizelés. De nem csíp, ég és fáj a hüvelyem. Lehetséges, hogy az orvostól kaptam valamit? Előttem három nőt is megvizsgált.

2016. jún. 4. 07:53
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Te milyen orvosnál voltál, úristen?

Menj el egy másikhoz, az se normális, hogy ennyit késik a menstruációd mindig.

Szerintem a doktort nyugodtan beperelheted, egyébként.

2016. jún. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fel vagy fázva és valami hüvelyi nyavajád is van. Urológus és (normális) nőgyógyász felkeresése javallott.
2016. jún. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hol van ilyen orvos?

Miért nem szóltál neki?

Mennyi idős vagy?

2016. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kaposváron. Ez volt az első rákszűrésem, utoljára 17 évesen voltam nőgyógyásznál, mert hüvelygombám volt, de az rendesen lett kezelve, nem tért vissza. Nem is tudtam volna csinálni semmit. Mire észbe kaptam, már belém nyúlt, és annyira ledöbbentem, hogy nem is jutott eszembe, hogy szóljak valamit. Nem hiszem, hogy feljelentéssel sokra mennék, a hölgyemény, aki vele volt, biztosan mellette állna ki, emellett bizonyítékom sem lenne. Jövő héten ellátogatok majd. Urológiára kell beutaló?
2016. jún. 4. 22:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, és kórházi orvosnál voltam, szóval ez még szégyenletesebb. Huszonkét éves vagyok.
2016. jún. 4. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!