Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, ha már 2....

Mit csináljak, ha már 2. hónapja nem jön meg. Mitől van ez? Hogyan csinálhatom vissza? Lehet attól, mert túl vékony vagyok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok terhes, 16 eves vagyok. Kicsit félek, hogy mi ez, de nem szeretnek orvoshoz menni. Max háziorvos vagy patikus

2016. jún. 4. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet attól. Vegán vagy, vagy csak nem eszel megfelelő mennyiségű fehérjét és zsírt? Az anorexiásoknak is el szokott maradni a mensije.
2016. jún. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16 évesen pár hónap még nem vészes szerintem. Viszont jó lenne, ha rendesen élnél, sportolnál, ennél mindent, és innál elég folyadékot.
2016. jún. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok anorexias. Annyit eszem amennyit szeretnek, szoval amennyi jolesik. Nem ertem. Nem vagyok vegan imadom a hust. Csak ilyesmit nem eszem, hogy liszt meg olaj meg hozzaadott cukor....vagyis igy probalok kevesebbet. Mit csinaljak?
2016. jún. 4. 12:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz.
2016. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell nőgyógyászhoz menned ezzel, ha nincs más tüneted.

17-18 évig akár 6 hónap is kimaradhat még, utána viszont már érdemes lenne elmenni, ha nem jönne meg.

2016. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!