Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Reggeli teszt időn túl lett 2...

Reggeli teszt időn túl lett 2 csíkos.2. csík rózsaszín de hajszál vékony. Ma délutáni tesztek full negatívak igaz sokat ittam nap közben. Szerintetek lehet baba vagy ne reménykedjek?

Figyelt kérdés

2016. máj. 4. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Reménykedhetsz, csak ne nagyon.

Hány napja késik?

2016. máj. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem tudom pontosan mert változó hosszúságú ciklusok vannak, 32. nap hajnalban készült teszt, képet is tennék de nem tudom hogyan kell:(
2016. máj. 4. 13:51
 3/6 A kérdező kommentje:

[url= [link]


[link]


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


[link]

2016. máj. 4. 13:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Az után az aktus után amikor úgy gondolod hogy teherbe eshettél 14nappal érdemes tesztelni. Akkora van annyi HCG hormon hogy mutasson valamit. Az időn túli csíkosodás fals eredményt adhat. Esetleg egy másik márkával próbáld meg holnap reggel.
2016. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Gabriel teszt olyan halvány lett hogy lefényképezni se tudtam de Clearblue digital pozitív!!! Remélem segítettem másoknak akik bizonytalankodnak halovány leheletvékony csíkocska miatt :))


[link]

2016. máj. 6. 10:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg a reggeli első vizelet a legjobb, talán próbáld meg pár nap múlva :)
2016. máj. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!