Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez vajon felfázás?

Ez vajon felfázás?

Figyelt kérdés
Tegnap fürdés után amikor pisiltem iszonyatosan fájt. Utána éreztem úgy egy óráig vizelési ingert, de el is múlt. Ma reggel arra ébredtem, hogy mindjárt összepisilem magam. Nagyon fájt amikor pisiltem. Azóta folyamatosan ingert érzek.Mivel hétvége van, nincs még orvos. Mi lehet ez?

2016. jún. 4. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nagyon annak hangzik. Én a helyedben elmennék az ügyeletre antibiotikumért, mielőtt véreset kezdek pisilni.
2016. jún. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! igen ez felfázás! antibiotikum az orvostól, sok ivás, lehetőleg te, és ne tartogass. A sok pisilés kiviszi a baktériumokat, ezért a sok ivás, és ne tartogass mert az szaporítja! meleg vízbe só és abban ücsörögni:) este ne igyál sokat nehogy baleset legyen:) Jobbulást neked:)
2016. jún. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!