Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Symicia fogamzásgátlót kezdtem...

Symicia fogamzásgátlót kezdtem el, van valakibek tapasztalata? Biztos védelmet nyújt terhesség ellen?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem lehet 100%os a védelem, de a fogamzásgátló mellett kell másfajta védekezés is? A másik kérdésem meg, hogy az akkor teljesen normális, ha az első három levélnél még rendszertelen a vérzésem és barnázásom van? Ha ez 3 hónap után nem javul felkeressem az orvosom?
2016. jún. 4. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első 3 hónapban oké lehet ha barnázol ha nem javul akkor ne ezt irasd legközelebb.

A fogamzásgátló semmilyen nemi úton terjedő betegségtől nem véd tehát új partnerrel ugyanúgy óvszert kell használnod. Bejáratott párként pedig elég a fogamzásgátló. Ha rendesen szeded (mindig ugyanakkor, nem marad ki, nem iszol túl sok alkoholt stb) akkor nem kell más védekezési módszer, nem leszel terhes

2016. jún. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is most kezdtem el szedni ezt a fajta tablettát. Igaz még csak 5 szemnél tartok. Nekem eddig az az észrevételem, hogy miután beveszem kicsit elkezd fájni a hasam és olyan érzésem van mintha el kellene mennem nagyvécézni. És mivel még eddig nem szedtem semmilyen fogamzásgátló tablettát kicsit meg vagyok ijedve, hogy ha közvetlen gyógyszer beszedése után megyek vécézni akkor csökken-e a hatása...nem hasmenés csak egy picit lágyabb...bár gondolom annyi idő alatt még fel sem szívódik a gyógyszer rendesen)
2019. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!