Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A szunet alatt barmikor...

A szunet alatt barmikor megjohet? Onnan tudom hogy hat a gyogyszer es ved a nem kivant terhesseg ellen hogy abban a 7 napban megjon?

Figyelt kérdés

Kivsit ketsegbe vagyok esve hatha nem jon meg abban a 7 napban amikor mas szinu tablettat szedek mint az elozo 21 napban (2fazisu gyogyszerem van) illetve essek ketsegbe ha az elso japokba nem jelentkezik ?:)

Ha megjott a 7 napban akkor onnan tudom hogy mar vedett vagyok?:)



2016. febr. 18. 06:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Valakiii!!:)
2016. febr. 18. 07:06
 2/7 anonim válasza:
Szia! Nem tudom milyen gyógyszert szedsz de az enyem első honaptol mar védett. Sosem volt nem kívánt terhesség. Az h mikor jon meg változó. Nekem a gyógyszer utáni 5ik napra állt be. Akkor mindig Megjött. Ismerősnek 3ik napra. De szinte mindegyik esetében a masodik hónapban már teljesen védett vagy. Bar ezer éve mar egyfaziauakat latok csak alacsony hormontartalmut...
2016. febr. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a szünet 5. napján jött meg, miközben tájékoztatótban 2.-3. napot írnak. A lényeg, hogy a szünetben jöjjön meg.
2016. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem roxanelle es 21 pink 7 feher bogyo!
2016. febr. 18. 11:25
 5/7 anonim ***** válasza:

A fehér szem csak placebo, hogy ne ess ki a rutinból. :) Bármikor jön meg a szünetben, nem baj ha nem az első pár napban!

Nekem volt 6-7.napon jelentkező vérzésem is, de általában 4-5.napon jön meg. Tájékoztató szerint 2-3.napon fog... nálam nem. Pedig eddig 2 félét szedtem már.

A védettség egy hónap alatt alakul ki, ezt szokták mondani is, a két hét akkor inkább, amikor előtte már szedtél másfélét és váltasz. AZ első szünet után vagy védett.

Nagyjából igen, ebből tudod hogy nincs gond és véd, valamint hogy kevés mellékhatás van (ha sok és több mint 3 hónapig jelentkezik akkor fennáll a veszélye hogy nem is hat meg felelően, nekem ezt mondta a dokim) ezért kell az első 3 hónap után visszamenni ha nem múlnak el a mellékhatások.

Előfordulhat hogy nem jön meg, ez lehet a gyógyszer mellékhatása is valamint a hormonok megzavarodása, ekkor tesztelni kell és folytatni a gyógyszert, ha negatív, később újra érdemes csinálni egyet persze. Ha 2 marad ki egymás után, akkor doki, mert nem jó valószínű a gyógyszer vagy terhesség áll mögötte.

2016. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor nincs szunet rozsaszin utan szedjem a feheret?
2016. febr. 18. 14:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, a fehér az csak vitamin.
2016. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!