Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség alatt az intim...

Ilonka85 kérdése:

Terhesség alatt az intim egyuttlétek fajdalamat okoznak. Miert?

Figyelt kérdés
mikor egyutt vagyok a párommal nagyon érzékeny vagyok oda lent.fáj,kellemetlen érzés.mi az oka ennek?kozrejatszik a terhesseg is? mert ezelott nemvoltak ilyen gondjaim csak most hogy terhes vagyok.egyszeruen nemtudok szeretkezni a parommal.ilyenkor terhesen amugy is lehet szeretkezni?elnezest hogy ilyeneket kerdezek csak hát nemtudom mitol van ez es ha megkerdezem a noi orvosom akkor nemmond konkret valaszt.

2016. jún. 5. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

mar megint okos kerdes a fogkremes utan...:)

azert, mert terhes vagy, nem vagy haldoklo beteg, egy normal terhesseg soran ugyanugy elhetsz nemi eletet, FELTEVE, ha az orvosod konkretan nem javasolja az ellenkezojet. ha ilyen nem tortent, akkor nyugodtan letesithetsz szexualis aktust a partnereddel, persze kerulni kell a tul heves behatolast, de egyebkent a pozok teren sem kell megalkuvonak lennetek, felteve amig kenyelmes neked is az adott poz. ( pl az elso par honapban gond nelkul lehetsz te is felul, de elkepzelheto h ez nagy hassal mar kenyelmetlen lesz.)

az, hogy most faj a szex, tobb okbol is elofordulhat. terhessegkor nagyobb eselye van a gombasodasnak, fertozeseknek, amik indokolhatjak a fajdalmat. de oka lehet az is, hogy fejben nem engeded el magad a baba miatt, ezert kevesbe nedvesedsz, amitol a behatolas kenyelmetlenne, fajdalmassa valhat. ha nem ad megfelelo tajekoztatast a jelenlegi orvosod, akkor jarj inkabb egy masikhoz. masreszt az interneten is rengeteg informacio van, csak tudni kell hasznalni a keresot, es kb mindenre kaphatsz valaszt.

2016. jún. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mier?hogy hogy okos kerdes.tuttommal azert van ez az oldal hogy ha valaki valamit nemtud akkor itt felteheti a kérdését.nemmuszaj mindent tudnunk.en ezeket eppen nemtudtam es segitseget kértem.azert koszonom valaszod.tudom hasznalni a keresot nem az okorban elek.csak feltettem itt is a kerdesem hátha valaki ad tanacsot.koszonom
2016. jún. 5. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyes valaszolo egy csokonyos bunko.. felkene vilagositani mire is van ez az oldal...

A neten millio indokot irnak szerintem a kerdezo azt varja, hatha valaki ir neki nala is ez volt es nem gond, esetleg nagy gond.

Nalam gyulladas volt a hiba, utana meg kisebb fertozes. Menj maganorvoshoz egy rendeles erejeig!!

2016. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom.mindenkepp elmgyek dokihoz.remelem nem lesz semmi komoly.koszi :)
2016. jún. 6. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!