Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek ilyen nehéz feldolgozni az első szerelem utáni fájdalamat?

Figyelt kérdés
A barátom fél éve szakított velem, mert kiszeretett belőlem, mivel keveset találkoztunk. Fél éve nem alszom, nem eszek, csak sírok, tanulni alig bírok, a nap 24 órájában rágondolok,. Még mindig szerelmes vagyok belé. Ő viszont már nem, csak a szeretet érzi. Hogyan lehetnék túl ezen az egészen? Annyira szeretem, hogy megutálni meg sem próbálom. Esetleg hogyan szerezhetném Őt vissza?
2011. febr. 27. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
idővel biztos enyhülni fog, ne add fel. próbálj sok új élményt szerezni, zenék (ha találok egy alkalomhoz illő dalt, engem az sokszor megnyugtat), filmek, barátokkal találkozás. bulit lehet h nem javaslok, mert mikor ilyen állapotban mentem és bepróbálkoztak nálam, csak még világosabbá vált, hogy nekem csak az az 1 ember kell.
2011. febr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tudod, van az a nagyon jó mondás, hogy kutyaharapást szőrével..... Úgy nem fog sikerülni elfelejteni, ha folyton azzal foglalkozol, hogy milyen sz.r neked és meg sem próbálsz megismerni valaki mást esetleg, hanem magadba roskadsz és azt képzeled, hogy mennyire szerencsétlen vagy.
2011. febr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És van olyan, akinek már sikerült visszakapni a fiúját? Bár lenne rá esélyem.
2011. febr. 27. 11:02
 4/11 Norb66 ***** válasza:
Nézd, ha keveset találkoztok akkor tök mindegy hogy visszakapod-e vagy sem, mert újból el fog hagyni mert ugyanúgy keveset fogtok találkozni. Nem érdemes utána sírnod, van egy csomó másik jobb pasi, csak egy kis idő kell még megtalálod őket :) Tarts ki! :)
2011. febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne azon agyalj, hogy visszakaphatod-e. Ha ő már nem szeret téged, akkor csak fölöslegesen gyötröd magad! Az első szerelem mindig nehéz, sőt a továbbiak is... nekem az első szerelem egy másfél éves kapcsolatban bontakozott ki, és amikor vége lett 9 hónapig nem voltam hajlandó más srácra ránézni, aztán jött valaki aki totálisan levett a lábamról, és sikerült ezen átesnem. Sosem fogod elfelejteni az első srácot az életedben, az én szívemben még mindig egy elkülönített hely van számára, de már sosem kezdeném újra vele! :) Most egy 2 éves kapcsolatom ért véget, szintén nagyon nehezen viselem, de emelt fővel járok. :) Ha sírsz, panaszkodsz, azzal nem leszel előrébb, igen is tereld el a figyelmedet. Ami nekem még használt, hogy elkezdtem sorolni a rossz tulajdonságait a srácnak, és a hónapok előre haladtával erősebben éltek bennem a rossz tulajdonságok, mint a jók, és szépen lassan az iránta érzett szerelem elmúlt. :)
2011. febr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyetlen dolog oldja meg a fájdalmad...az idő. Tapasztalat.
2011. febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

csak próbálj meg valami másra gondolni.

de sok sikert ahhoz hogy visszaszerezd a pasit, mert én fél éve vesztettem el az én balf@szságomból azt a lányt akiért ölni tudnék, még most is...

2011. febr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 5évembe telt(16-21ig) az első szerelmem feldolgozni:S:S a másodikat kb 1évbe...és most ott tartok 24évesen,h rájöttem h mekkora ámítás volt az egész,és csak rózsaszín köd,és mekkora időpazarlás.Hálisten végre boldog párkapcsolatban élek már 2éve!
2011. febr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hogyan vesztetted el? Azt hitted, hogy kiszerettél belőle?
2011. febr. 27. 18:32
 10/11 A kérdező kommentje:
16.46-osnak :) Egyébként tudnál tippeket adni, hogyan szerezzem vissza? És ez tényleg úgy van, hogy minnél később kezdem el visszahódítani, annál nehezebb visszaszerezni a pasit? vagy itt a hónapok mennyisége nem számít? Annyira el vagyok keseredve :S
2011. febr. 27. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!