Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SEGÍTS! Mit tehetnék, hogyan...

SEGÍTS! Mit tehetnék, hogyan gyógyulhatnék meg végre?

Figyelt kérdés

Évek óta hüvelyváladékozok. Voltam nógyógyásznál és másfél éve derült csak végre a tenyésztésen, hogy baktérium okozza a hüvelyváladékot, ami évek óta minden nap jelen van az életemben. Írtak fel nagyon sok gyógyszert, valamelyiket meg ketszer is kipróbáltam, hátha most hat. De semmi, antibiotikumtol kezdve huvelykúpok semmit sem értek. Aztán fél éve felfáztam, amire csak pár hónapja jöttem rá, miközben a patikusnál própáltam megoldást talalni a problémámra. Az ajánlására megvettem az Idelyn hüvelykúpot és Lactolady-t (amit meg mindig szedek). Nem mulasztotta ez sem el a problémámat és a felfázásom nagyon furcsa. Nem voltam még ezelőtt felfázva de nekem nagyon rossz érzés: van olyan időszak amikor folyamatosan kell pisilnem fél óránként, aztán úgy érzem mindig, hogy tele a húgyhólyagom, pedig most jottem vissza budiról. És mostanában ez a legrosszabb mikor estenkent van hogy arra kelek hogy a nemiszervemnél van kezem, mert furcsa rossz érzésű amit nem nagyon tudok leirni. Dr van higy miatta nem tudok aludni annyira rossz.

Urológiára tervezek elmenni hátha ott segitenek legalabb a húgyúti fertőzésemben mert igaz hogy még egy level van vissza a felfázás elleni gyógyszeremből, de semmi változást nem érzek, hogy javulna, pedig már 3 hete szedem.


Aki tud tippet vagy ha volt valakinek ilyen és meg tudta oldani nagyon nagyon megköszönném neki, mert rémálom az életem miatta.



2016. jún. 6. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Évek óta szenvedsz különböző hugyúti és nőgyógyászati problémátol, már mindent de mindent végigcsináltál, s mint írod, most készülsz elmenni az urológushoz. Szinte hihetetlen ez a sietség, hogy végre orvos is lásson. Igazán gratulálok a bátor és gyors döntéshez. Csak nehogy elhamarkodd. Jesszusom...
2016. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom mire veljem ezt a buta valaszt. Gondolom te nem szenvedsz/ szenvedtel effajta betegsegben igy nem tudhatod mirol van szo.

Nem tudom ilyen emberek minek irkalnak kerdesek ala, ha semmilyen hasznos valasszal nem tudnak szolgalni.

2016. jún. 6. 14:43
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyebkent jarok nogyogyaszhoz, tobbnel is voltam ha nem derult volna ki a leirasombol.
2016. jún. 6. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!