Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a hasamra fekszem ott is...

Ha a hasamra fekszem ott is érzem a pulzusom, ha a bal oldalamra akkor meg érzem a szívem ahogy ver. Ez normális? Eddig ilyen velem fordult elő.

Figyelt kérdés
Pár hónapja volt először szexuális tapasztalatom, de akkor eseményutániért nyúltam, plusz 4 negatív teszt meg még orvosnál is voltam, menzesz is volt, igaz kevesebb, de kitattott 5 napig. Vagyis terhes nem lehetek elvileg. Azért a kisördög motoszkál a fejemben. Szerintetek mi lehet?
2016. jún. 7. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hipochonder vagy.
2016. jún. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én még szűz vagyok szoval tuti nem vagyok terhes de ugyanezeket én is tapasztaltam már. Nem vagyok doki de bioszt tanulok szerintem normális. De az is lehet hogyha eddig nem tapasztaltál ilyet hogy tényleg csak rástresszeltél.
2016. jún. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tuti nem terhesseg. De a pulzusod es szivveres erzese ugyanaz...:)
2016. jún. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugi már nem kell erre ennyire ráparázni

Nem olyan könnyű azért összehozni egy gyereket, pláne így

2016. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a hasi aorta lüktetését érzed,mikor hason fekszel.
2016. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!