Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tárgy alkalmas a...

Milyen tárgy alkalmas a szűzhártya átszakítására?

Figyelt kérdés
nem szeretnék szűz lenni ha pasival leszek majd először mert már benn vagyok a korban és még mindig szűz vagyok és nagyon nagoyn cikinek érzem
2016. jún. 7. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Akár az ujjad is, de kígyó uborka, sodrófa, facsemete, ütvefúró, wtc..

Szóval mindennel átlehet lyukasztani, de nem ajánlom

2016. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kicaot beteg gondolat. Ez egy lanyban csak becsulendo.lehet ha minel tovabb szuz marad. Vagy jobban orultel volna ha mar 13 eves korodtol.minden heten mas agyaban fetrengtel volna es akkor menno lennel?


De hogy valaszoljak a kerdesedre az ujjaid is megfelelnek a celra, vibrator vagy ha nagyobb meretu tamponokat hasznalsz azis at tudja szakitani. De attol hogy a szuzhartyad atszakitod attol meg szuz maradsz, ugyanugy tapasztalatlan es ezt eszre lehet venni.

2016. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
*bocs a helyesirasi hibakert (telorol vagyok)
2016. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
0%
szerintem is ujj a legjobb. s az elsővel ellentétben én javaslom.
2016. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kisebb kígyóuborka, cukkini és húzz rá óvszert, de egyébként bármi jó aminek az alakja hasonlít a péniszére. Tampon nem jó erre mert felszívja a nedvességet. Jobb ha síkosítót is veszel.
2016. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, te nagyon hülye. A szűzhártya lehet, hogy már nincs is meg, mert pl aki lovagol vagy spárgázik, annak attól is elszakadhat úgy, hogy akár észre se veszi. Attól pedig, hogy feldugsz egy uborkát, ugyanúgy szűz maradsz. Egy nő ugyanis addig szűz, amíg egy pasival le nem fekszik, nem addig, amíg feldug valami ketyerét a lukába. Másrészt marhaságnak tartom, hogy azért tágítod magadat, hogy elszaladjon a szűzhártyád, ugyanis ez egyáltalán nem függ össze azzal, hogy fájni fog az első szex vagy nem.

19L

2016. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Igen az ilyen kerdesektol lehet falnak menni..na de ha kérdezed van az a méretű tampon amitol atszakad ezert nem is ajánlják az első alkalom előtt.
2016. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Attól, hogy dolgokat dugdosol magadba még ugyanúgy gátlásos, ügyetlen és SZŰZ leszel az első alkalommal.


Plusz ha már benne vagy a korban lehet nincs is szűzhártyád.

2016. jún. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
"Minden használható dildónak ha elég bátor vagy"
2016. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért gondolod így? Ez egyáltalán nem ciki, hanem büszke legyél rá! Ne hallgass a reklámokra, egyebekre, élj normális életet és ne úgy mint az ösztönlények!
2016. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!