Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzasgatlot szedek. Normali...

Fogamzasgatlot szedek. Normalis, ami velem tortenik?

Figyelt kérdés
Lindynett-et szedek. Most kezdtem el szedni az 5. levelet. Ezelott sose szedtem fogamzasgatlot. Amig szedem a gyogyszert, addig nincs semmilyen verzesem, ez rendben, de: ha abbahagyom a tablettat, mert epp szunetet tartok, akkor masfel nap elteltevel eloszor csak nagyon enyhen, barnasan van meg, de kb a 3. tabletta mentes naptol kezdodoen ugyan ugy megvan, mint annakidejen. Eros, igaz, minel regebb ota szedem a gyogyszert, annal kevesbe faj. De meg mindig faj. Amugy is nagyon hasfajos voltam mindig, de a sok ver jobban zavar. Es hiaba nem mult el a verzes, menetrendszeruen elkezdtem szedni az ujabb levelet. Nogyogyasznal 2 honapja voltam, semmi rendkivulit nem talalt, igaz, neki errol nem meseltem.

2016. jún. 8. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális. A terhesség megelőzés a fogamzásgátló fő célja, a többi csak pozitív (vagy negatív) mellékhatás.
2016. jún. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek csökkenti le a mennyiséget és a fájdalmat. Az járulékos jó mellékhatás. A tabletták nekem se segítettek ezen, ugyanúgy fájt és erős volt. A hüvelygyűrűnél a mennyiség végre lecsökkent!
2016. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem is kell abbamaradnia a verzesnek az elso tabletta beszedese elott.
2016. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen normalis.
2016. jún. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!