Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ettől késhet ennyit a menstruá...

Ettől késhet ennyit a menstruációm? L24

Figyelt kérdés

Május 25-én kellett volna megjönnie. Párommal óvszerrel védekezünk, utoljára olyan május közepén voltunk együtt. Nem vettük észre, hogy bármi baj lett volna a gumival.

De mivel ennyit késik teszteltem egy héttel , ahogy meg kellett volna jönnie , és olyan két napja megint. Az már 10en egynéhány nap. Mindkettő negatív lett. Reggeli vizeletes. Mellem sem feszül, fájni sem fáj sehol. Viszont az idegtől van , hogy elkap a hányinger, mert már nagyon stresszelek rajta,hogy miért nem jön meg.

Ami még szerintem bezavarhatott , hogy fél évig külföldön tartózkodtam, ráadásul más kontinensen( közel kelet) 21-én jöttem haza, ez bezavarhatott?

Megyek majd nőgyógyászhoz, de azért érdekel a ti véleményetek is. Terhes csak nem vagyok, azt már kimutatta volna nem?



2016. jún. 8. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Simán kimaradhat egy hónap nagy ritkan, ne parázz már ennyire. :D Nem vagy gép, hogy mindig óramű pontos legyen. Majd megjön a következő hónapban. Ha nem, akkor érdemes dokihoz menni, addig nem.

19L

2016. jún. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy 2 hetet késett, mert megszakításos módszerrel "védrkeztünk" és nagyon paráztam, hogy esetleg terhes vagyok-e.
2016. jún. 9. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!