Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Gomba vagy...

Mi lehet ez? Gomba vagy Condyloma?

Figyelt kérdés

Sziasztok! kb 3 hónapja jelentek meg a nemi szervemen hpv szemölcsök (2 db), de csak a hüvely közelében, tehát egész a combom belsejében. Lekezeltem ecsetelővel, azóta vitaminokat szedek, és még nem értintkeztünk szexuálisan a párommal és nem is borotválkoztam, rendesen mosakszom minden nap. Viszont paranoiás módon kb 3-4 naponta mindig megnézem magam odalent egy tükörrel h nem jött e ki egy újabb és már egy pattanástól szívrohamot kapok. Pár hete tapasztalom hogy lent olyan viszkető érzést érzek de nem mindig emelett sok folyásom van, és rég jött tiszta ilyen sárgás színű, mély sárga folyás. Megnéztem ma megint magam a tükörrel, és szabad szemmel ránézésre nem láthatóan de szétvfeszítettem a hüvelyem h jól belelássak és úgy láttamh a hüvely bemenet falán két oldalt, egyik oldal 3 kicsi másikon 1, piros dudor van, egész vörös és hozzáértem és érzékenyen fájt. Nem tudom hogy ez szemölcs e mert tudodr de nem olyan szemölcsösösen kiálló, ráaádsul mélypiros és fáj.

Ez esetleg gomba?vagy nem tudom mire gondoljak..mert ugye nekem a hpv szemölcs bőr színű volt és eléggé kiállt


2016. jún. 10. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Mielőbb lásson doki! A szemölcs bent nem bőrszínű, hisz az egy nyálkahártya és nem bőr.Lehet fertőzés amire a folyás színe utal, de lehet bármi más is amit kezelni kell.

A gomba túrós folyással és viszketéssel jár.

2016. jún. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!