Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Volna egy kérdésem, tudnátok...

Kozi007 kérdése:

Volna egy kérdésem, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Már 1 éve szenvedek a péniszemmel voltam dokiknál többnél is találtak is ezt azt azokat kezeltük gombaölőkel meg antibiotikummal krémmel stb,közben készült tesztek negatívak lettek,De viszont az érzés meg látszatra sem múltak el a dolgok apró piros tűhegynyi foltok vannak és belőle kiindulnak a hajszál erek amik igencsak látszanak.Ég és viszket elégé durván semmi sem segít se krém se semmi:/De az orvosom azt mondja h tiszta vagyok!Viszont hpv fertőzésem is van az ágyékomon található egy candiloma amit remélem nem sokára leégetnek (ugyh jól bevásároltam...)na de lehet e össze függése a dolgoknak egymással meg ha valaki tudná h hogyan terjed pontosan ez a hpv mert az oké h nemi úton most csak akkor ha a szemölcsel érintkezik a bőr vagy most az egész farkam hvp-s ???ha valaki tudna segíteni azt megköszönném!vagy valmi értelmes tanácsot adni.

2013. jún. 23. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. A condyloma nem csak nemi úton terjed, tehát ha a péniszről vették a hpv teszthez a mintát akkor meg is tudják mondani, hogy melyik fajta hpv-t kaptad el. Vigyázz mert az érintkezés útján, hámsérülés útján, de akár egy vizes törölközővel is terjedhet.

Vagyis ha a fütyidről vették a mintát akkor az a válasz, hogy igen fertőzöl vele. Amennyiben a testeden van és lent nincs akkor szerintem csak az ágyékodhoz érve kapható el, de nem vagyok orvos, lehet hogy tévedek.

A pöttyösödés sok mindentől lehet, akár irritáció is okozhatja. Pl. tusfürdő, szappan, fehérnemű, öblítő, mosószer. Mivel orvos vizsgált ezért nem valószínű hogy más okozhatja. Szerintem próbáld meg bepanten plus-al. Páromnak volt ilyen jópárszor, mi se tudtuk kitalálni mitől lehet, de ez pár nap alatt segített neki.

2013. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm h írtál, hát igen ez a candiloma olyan helyen van h pont a pénisz tövénél ugyh elégé rizikós,de holnap megyek a dokihoz megint ugyh nála is jobban kikérdezősködöm.sajna elég elkeserítő ez az irritáció vagy gomba vagy nemtudom micsoda,remélem lassan megszabadulok tőle.
2013. jún. 24. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Ird majd meg légyszíves, hogy mit mondott az orvos. Köszi.
2013. jún. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy mi is felfedeztünk a páromon valami condyloma szerűséget, de ő nem akar dokihoz menni vele. Lehet ugyanaz a bajotok, azért kérlek rá, hogy írd meg mit mondott az orvos.
2013. jún. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia. elmultak a pöttyeid? mitől lehetett? mit mondott, adott rá a doki?
2013. júl. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!