Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet így szeretkezni?

Lehet így szeretkezni?

Figyelt kérdés
Az a gyanúm, hogy hüvelygombám van. Hétfőn megyek is dokihoz, viszont ma jön a párom. Óvszerrel szeretkezhetünk?

2016. jún. 11. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj, akkor igen. Nekem ha gombám van, nagyon fájdalmas a szeretkezés.
2016. jún. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nemfaj nem gond. De mivel a heréin nincs ovszer es az hozzader igy mindegy az ovszer. (Szinte)
2016. jún. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Másodiknak igaza van. Ha mész dokihoz, neki is írass gyógyszer és kenőcsöt. Nem annyira ciki ez, mint sokan hiszik és inkább nem szólnak a pasinak, aminek csak oda-vissza fertőződés az eredménye. Nekem pl. Egy sima antibiotikum-kúra után is kijön állandóan, vagy ha több édességet eszem.
2016. jún. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez igaz. Szolj a parodnak is h kenegesse be magat.
2016. jún. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És a nődokit kell megkérni hogy írjon a páromnak is gyógyszert? Vagy neki is el kell mennie a dokihoz?
2016. jún. 11. 16:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Én mindig megkérdezem, hogy páromnak is kell-e kezelés, és akkor már írja is. De mi nem gumizunk. Ha eddig gumiztatok, akkor jó lenne, ha ő is elmenne, mert nem tudod, mit hordoz magán. Ha nem gumiztok, akkor az van "benned" ami "rajta", és akkor elég, ha csak te elmész és íratsz.
2016. jún. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Te MINDIG megkérdezed? Mégis milyen sűrűn van neked gombás fertőzésed?
2016. jún. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg az orvost h a parodnak kell.e valamit tennie.
2016. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%

6-osnak szerintem állandó hüvelygombája van ha mindig iratni kell gyógyszert rá :D

Csodálom hogy a párod még veled van, és nem dobott ki a picsbe

Én nem tűrnék el sokáig egy ilyen undorító nemibajt folyik kifele belőletek a fehér trutymo, nagyon gusztustalan, én azonnal szakitanék

2016. jún. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem 12 éves vagyok, hogy pár alkalom soknak számítson :) terhesség alatt pláne nem olyan ritka jelenség, hogy folyamatosan visszatérő gombája legyen a nőnek. De majd ha felnősz megtudod.

Vannak olyan nők, akiknek tényleg elég egy antibiotikum-kúra, vagy egy alkalom a szaunába. Ja és elárulom, hogy a gomba nem feltétlenül jár folyással. Lehet hogy te is kúrtál már gombás nőt, csak nem tudsz róla. Az annyival egyenlő, hogy te is gombás vagy, férfiaknál nem nagyon jár tünettel. De hordozd csak nyugodtan, engem nem zavar.

Elárulom, hogy a férjemtől kaptam el elsőnek, aki pedig az exétől. Sajnos azóta antibiotikumtól, betegség, legyengült immunrendszer esetén kiújul. Ez van, 6 nap kezelés MINDKETTŐNKNEK és vége. A mostani nők meg amíg nem fáj úgy, hogy ne tudjanak baszni, néma kussban hordozzák és adják át mindenkinek, akivel szexeltek, azok meg a következőknek (mivel nem tudnak róla).

2016. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!